Logo

LEZZETİN SANATI

Eçi Mehmet'e Hoşgeldiniz.

Steakhouse konseptinin önde gelen markalarından Etçi Mehmet, 2013 yılında Mehmet ve Mustafa Dağ kardeşler tarafından İstanbul’da kuruldu.

Lezzeti ile eşsiz etleri ve butik konsept ile ortaya koyduğu sunumla, et kültürüne yenilikçi bir anlayış getiren Etçi Mehmet, kısa süre içinde müdavimlerinin uğrak noktası oldu. Etçi Mehmet, Bakırköy ve Florya şubeleri ile İstanbul’da 2 şubede hizmet vermeye devam ediyor.

Mehmet ve Mustafa kardeşler, steakhouse kültürünü hem lezzet, hem de şovu ile yansıtan, konuklarının her anından memnun olduğu bir sunum ortaya koyan bir konsept yarattı.

Etçi Mehmet Steakhouse ve Etçi Mehmet Burger markaları ile hizmet veren Etçi Mehmet, İstanbul’un steakhouse ve burger akla geldiğinde, en önemli adreslerinden biri.

Şefin Mesajı

Steakhouse ve burger keyfini en iyi standartta yaşamanız için, eşsiz lezzete sahip etlere özgün yorumlar getiren Etçi Mehmet, 2013’ten bu yana et müdavimlerinin uğrak noktası.

Keyfi ve lezzeti bir arada yaşatan Etçi Mehmet Steakhouse ve Burger konseptleri ile tanışın, sıcak ortamımızda benzersiz lezzetlerimizi deneyimleyin.

Mustafa DAG

ETÇİ MEHMET

Misyon & Vizyon

Vizyon

Et müdavimleri için hem lezzet hem de sunum açısından en iyisini sunmak ve her müşteriye, kendisini özel hissettirecek bir hizmet sunmak Etçi Mehmet’in vizyonudur.

İstanbul’un ve Türkiye’nin en iyi steakhouse ve burger restoranı olmak adına, butik konsepti bozmadan ve kaliteden taviz vermeden Etçi Mehmet, et severler için en iyi adres olma amacı ile keyif ve lezzeti bir araya getirmek için çalışıyor.

Misyon

Et kültürünün içinde yetişmiş olan Mehmet ve Mustafa Dağ kardeşler başta olmak üzere, Etçi Mehmet markası altında hizmet veren herkesin birincil amacı, Etçi Mehmet’in kapısından içeri adım atan herkese eksiksiz bir hizmet vermektir.

8 yıldır, özgün yorumlar ile ortaya koyduğumuz lezzetli steakhouse ve burger seçeneklerimiz ile  Etçi Mehmet kalitesine güvenen et müdavimlerini memnun etmek tek amacımızdır. Etçi Mehmet, steakhouse kültürünü seven et severler için, hem konsept şovlar hem de lezzetli yorumlar ile İstanbul’da Bakırköy ve Florya şubelerinde sizi bekliyor.